Verkocht

HENDRIK-IDO-AMBACHT

Hooftlaantje 108 (Volgerlanden-West)

€ 695.000,- k.k.

Over deze woning

Hooftlaantje 108 is een droomhuis op een heerlijke plek! Midden in De Volgerlanden, aan een brede en groene laan, ligt deze 2/1 kapwoning met grote garage/bijgebouw op 298m2 eigen grond.

Dit zijn de vele pluspunten die dit huis uniek maken:
-3 parkeerplaatsen in de voortuin
-2-laagse woning met grote bergzolder (vaste trap mogelijk)
-4 grote slaapkamers en aparte wasruimte
-tuin op het zuiden
-g

Lees verder

Ook succevol je huis verkopen?

Vraag een waardebepaling aan

Els Suurbach

Kenmerken

Soort woning
Woonhuis
Type woonhuis
Twee onder een kapwoning
Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
298 m²
Kamers
5

Omschrijving

Hooftlaantje 108 is een droomhuis op een heerlijke plek! Midden in De Volgerlanden, aan een brede en groene laan, ligt deze 2/1 kapwoning met grote garage/bijgebouw op 298m2 eigen grond.

Dit zijn de vele pluspunten die dit huis uniek maken:
-3 parkeerplaatsen in de voortuin
-2-laagse woning met grote bergzolder (vaste trap mogelijk)
-4 grote slaapkamers en aparte wasruimte
-tuin op het zuiden
-garage/bijgebouw met zolder en overkapping/lounge
-luxe keuken met eetbar
-kunststof kozijnen en HR++ glas
-vloerverwarming
-slaapkamer/werkkamer op de begane grond (met eigen ingang)
-10 zonnepanelen
-Energielabel A

Indeling begane grond:
Entree in royale hal v.v. luxe toiletruimte met wandcloset, neutraal/modern tegelwerk en compleet met fonteintje. Garderoberuimte, trapopgang naar de 1e verdieping, trapkast, meterkast v.v. 12 groepen + 3 aardlekschakelaars, glasvezelinternetaansluiting en slimme meters en thuisnetwerk en alarm.

Royale living met prachtige tegelvloer v.v. vloerverwarming als hoofdverwarming, waarbij het woongedeelte en het eetgedeelte aan de tuinzijde is ontworpen. Je hebt hier prachtig lichtinval door het grote raamoppervlak. Middels openslaande deuren toegang tot de heerlijk op het zuiden gelegen achtertuin. Deze tuin is zeer fraai (onder architectuur) aangelegd en v.v. achterom en tevens bereikbaar via de zijtuin.

Royale centraal geplaatste keuken met een bijzonder luxe uitstraling, v.v. een modern composiet blad (extra diep: 75cm) met geweldige eetbar en de volgende inbouwapparatuur; kokend water kraan (Daalderop), Stoomoven (Siemens), koffieapparaat (Bosch), bakoven (Siemens), koelkast (Miele), keramische kookplaat, inductie kookplaat en gas op glas wokbrander (Siemens), rvs afzuigkap (Siemens), Vaatwasser (Siemens), extra brede oven (Bauknecht).

Royale werkkamer/slaapkamer/speelkamer aan de voorzijde met prachtige tegelvloer v.v. vloerverwarming, wastafel, groot raamoppervlak en aparte zijingang.

Indeling 1e verdieping:
Overloop v.v. nette laminaatvloer met toegang tot alle vertrekken; luxe toiletruimte met wandcloset, neutraal/modern tegelwerk, 3 royale slaapkamers, waarbij de ouderslaapkamer is voorzien van een geweldige inloopkast.

Royale wasruimte met dakraam, opstelling c.v.-combiketel (Vaillant 2005), unit voor de mechanische ventilatie, omvormer voor de 10 zonnepanelen, wasmachine-/drogeraansluiting.

Luxe badkamer met elektrische vloerverwarming, neutraal/modern tegelwerk, dubbele wastafel, riant ligbad, inloopdouche en een gestuukt plafond v.v. inbouwspots.

Indeling 2e verdieping:
Vanaf de overloop kun je de royale bergzolder via een vlizotrap bereiken.

Bijzonderheden:
- Luxe afwerkingsniveau;
- Grote tuin, waarbij de achtertuin op het zuiden is;
- Vloerverwarming als hoofdverwarming begane grond;
- Kunststof kozijnen en onderhoudsvriendelijk bijgebouw;
- Elektrisch bedienbaar zonnescherm;
- Fietsen carport aan de zijzijde;
- Oplevering in overleg.

Kenmerken

Overdracht

Status
verkocht
Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
woonhuis
Soort woonhuis
eengezinswoning
Type woonhuis
twee onder een kapwoning
Aantal woonlagen
3
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
2005
Huidige bestemming
woonruimte
Onderhoud binnen
uitstekend
Onderhoud buiten
uitstekend
Voorzieningen
mechanische ventilatie, alarminstallatie, buitenzonwering, dakraam, glasvezel kabel, zonnepanelen
Isolatie
dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas, hr glas

Energie

Energielabel
A
Verwarming
cv ketel
Warm water
cv ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2005 van Vaillant, eigendom

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
298 m²
Inhoud
533 m³
Inpandige ruimte oppervlakte
6 m²
Bergruimte oppervlakte
34 m²
Buitenruimte oppervlakte
10 m²

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4

Buitenruimte

Ligging
aan rustige weg, in woonwijk
Tuin
achtertuin met een oppervlakte van 121 m² en is gelegen op het zuiden

Bergruimte

Parkeergelegenheid
openbaar parkeren, op eigen terrein

Kaart

Brochure

Wat leuk dat u een brochure aanvraagt van deze woning. In de brochure vindt u uitgebreide en gedetailleerde informatie van het pand.
Mocht u naar aanleiding van de brochure nog vragen hebben, horen wij dat graag.

Interesse?

Neem contact op!